Skip links

Hakkımızda

İzmir Pilates Studio

İzmir Pilates Studio, Türkiye Cimnastik Federasyonu ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafınca istenen tüm belgeler ile tescillenerek 27 Ağustos 2018’de İzmir’in Konak ilçesinde kurulmuştur.

2018

Üye olduktan sonra bir daha uğramadığınız spor salonlarından farklı olmak, her bir egzersiz gününüzü eşsiz kılmak buradayız. İşine sevgisini katan eğitmenlerimizle üyelerimize sporu sevdirmeye hazırız.

Bizimle İletişime Geç

Neler Yapıyoruz?

Üçyol’daki salonumuzda kadınlara özel reformer pilates, mat pilates, hamile pilatesi, yoga, zumba, personal training ve FunnyJumps alanlarında hizmet veriyoruz. Alanında uzman eğitmenlerimiz ile üyelerimize sporu sevdirmek ve sağlıklı hayatı benimsetmeyi görevimiz olarak görüyoruz.

Salonumuza gelen üyelerimize sıcak bir aile ortamı sunuyor, her biri ile özel olarak ilgileniyoruz. Kişiye özel hazırladığımız programlarla üyelerimizin gelişimini destekliyor ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

İzmir Pilates Studio olarak güler yüzlü ekibimiz ile gelişimini ve sağlığını önemseyen kadınlara hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.