Skip links

İzmir Pilates Studio'da Pilates

İzmir Pilates Studio olarak alanında uzman eğitmenlerimizle verdiğimiz mat pilatesi, reformer pilates, hamile pilatesi derslerimizle üyelerimizin hizmetindeyiz.

Reformer Pilates

Pilatesi yeniden keşfetmek ister misiniz?

Egzersiz yaparken vücudunuzun sınırlarını keşfetmek istiyorsanız reformer pilates derslerimiz tam size göre! Aletli pilates olarak da bilinen bu egzersizin asıl amacı 1. Dünya Savaşı sırasında yaralı askerleri rehabilite etmek olsa da günümüzde yaygın şekilde kullanılan eğlenceli bir egzersiz haline geldiğini görüyoruz.  Özel aletler sayesinde yapılan bu pilates çeşidi, mat pilatesine göre daha geniş hareket olanağı ve dinamik bir egzersiz imkânı sunuyor.

Üçyol’daki stüdyomuzda eklemlerinize yük bindirmeden vücudunuzun sınırlarını keşfetmeniz için alanında uzman eğitmenlerimiz size yol gösteriyor. Reformer Pilates derslerimize katılmanız ve İzmir Pilates Studio ailesinin bir parçası olmanız için sizi bekliyoruz.

Mat Pilates

Omurganı destekle, dengeni geliştir, nefesini kontrol et!

Zihin-beden koordinasyonunu geliştiren bir egzersiz çeşidi olan mat pilates ile kaslarını doğru kullanmayı öğren.  Sık ve yorucu tekrarlı egzersizlerden yorulanlar için pilates, mükemmel bir egzersiz alternatifi olarak karşımıza çıkıyor. Nefes çalışmaları ile birlikte kasları tam, kontrollü ve doğru şekilde çalıştırmayı hedefleyen mat pilatesi, hem zihninizi hem de vücudunuzu rahatlatıp güçlendiriyor.

Alanında uzman eğitmenlerimiz ile zihin-beden koordinasyonunu güçlendirirken kaslarını geliştirmek isteyen kadınları İzmir pilates stüdyomuzda bekliyoruz.

Hamile Pilatesi

Kendine ve bebeğine hak ettiği değeri veren anneler için…

Kadın vücudu, hamilelik döneminde yeni bir can oluşturmak ve onu beslemek için sayısız değişikliğe uğruyor. Karnın büyümesiyle annenin omurgasına yük biniyor ve ağrılar başlıyor. Hamilelik gibi büyülü bir dönemi en güzel şekilde atlatmak ve keyfini çıkarmak için hamile pilatesi en güzel yol! Hamilelik döneminde yapılan pilates, omurga kaslarını güçlendirerek bedene olan desteği artırıyor. Aynı zamanda karın kaslarını güçlendirerek doğumu kolaylaştırma etkisi de bulunuyor.

Hem bedenini hem zihnini rahatlatıp bebeğine büyümesi için en güzel olanakları sağlamak isteyen kadınlar için hizmete hazırız. Anne adaylarının bu büyülü yolculukta yanlarında olup onları desteklemek ve keyifli bir doğum sürecine hazırlamak için uzman eğitmenlerimiz ile İzmir pilates stüdyomuzda sizi bekliyoruz.